5 Haziran 2017 Pazartesi

Seyahat için en iyi valiz: Samsonite ile Profesyonel Gezginler

Çok seyahat eden biri için en önemli şey valiz. Seyahat için en iyi valiz nedir? diye sorsam çoğumuzun aklına kuşkusuz Samsonite markası gelir.

Samsonite Profesyonel Gezginler kampanyasıyla seyahat edenleri düşünmüş. En çok ihtiyac duyduğumuz hafiflik, dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra stil farklılığını da göz ardı etmemiş.


26 Mayıs Cuma günü Kanyon Avm'de House Cafe'de Samsonite'in Türkiye Genel Müdürü Cenk Pınar ile The House Cafe'de güzel bir kahvaltı eşliğinde Samsonite'in yeni kampanyası hakkında bilgiler edindik. Samsonite, dünyaca ünlü fotoğrafçı ve yönetmen Rankin'in çektiği reklam kampanyasıyla oldukça iddialı.Samsonite'in Casmolite koleksiyonu Curv materyalinden üretiliyor.  En hafif ve sağlam bavulları arasında yer alan Lite Box modelinde geniş hacimli kutu görünüm, dinamik dikey tasarımı ve önemli dış köşe koruyucu bulunuyor. Kabin boy valizin ağırlığı 1.7 kg. Ürünün yumuşak bir kumaşla kaplanmış olması, eşyaların yerli yerinde durması için yüksekliği ayarlanabilir iç bölmesinde bulunan 2 adet ayraçtan oluşan bir kemer de yer alıyor. .


Kahvaltı sonrası Samsonite'in Kanyon mağazasına geçip valizlerin dayanıklılığını test ettik. Nasıl mı? Tabi ki üzerine çıkıp zıplayarak :) Valizin üzerine çıkıp sağlamlığını test ettik. Hiç bir şekilde kırılmadı. Deneyerek, yaşayarak öğrenmiş oldum. Çok seyahat edenler için kesinlikle önereceğim valiz türlerinden..

Etkinlik sonrası Samsonite tarafından sırt çantası ve Samsonite mağazasında yapacağımız alışveriş için %35 indirim çeki verildi. Bu güzel etkinlik için Samsonite markasına çok teşekkürler.

 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...