13 Haziran 2016 Pazartesi

Uygun iftar mekanları 2016 : Kilisli Hacıoğulları/Güngören

Bu sıcak istanbul gününde hemen hemen hepimizin kafasında aynı sorular var;
”ACABA BU AKŞAM NERDE İFTAR ETSEM?”
Bu soruyu siz değerli takipçilerimize bir cevap oluşturmak için bizde sorduk ve düştük yollara.
Yolumuz Güngören-Köyiçinde 25 yıldır hizmet veren Kilislihacıoğulları kebapta iftar etmeye karar verdik.

Bildiğiniz üzere ramazan ayındayız ve hemen hemen bir çok işletme iftar menüsü veriyor ve iftar menüsü veren mekanların fiyatları 40 TL ile 150 TL arası değişiyor. Aile ile iftar açacak bir mekana gittiğimizde hesap haliyle daha da kabarıyor. Hem aile bütçesini sarsmayacak hemde nezih bir ortamda iftar etmek içi mekan arayanlara güzel bir alternatif: Kilisli Hacıoğulları. 

Kilisli Hacıoğulları, 25 yıldır Güngören Köyiçinde hizmet veriyor. ' Göz aldanır, mide asla' sloganıyla yola çıkan, Gerek lezzet gerek hizmet konusunda kaliteden ödün vermeyen kilislihacıoğulları sloganlarının hakkını veriyorlar ve fiyatları sunulan hizmete göre gerçekten çok uygun.  En güzel tarafı da sizi güler yüzlü karşılayıp, güler yüzle uğurlamaları. Güngören Köyiçinde bir çok kebapçı var. Ben hemen hemen hepsini denedim. Ama en çok Kilislioğulları'ndan memnun kaldım. Masaların birbirine yakın olmaması da tercih sebebim.  Çoğu kebapçı da masalar birbirine çok bitişik. Bu durumda çoğu zaman rahatsız edici. Hemen yiyip kalkmanız gerekiyor. Ben yemek yerken keyif yapmayı çok sevenlerdenim ;)

Konumundan dolayı sık sık ziyaret ettiğim mekanlardan biridir.. Ramazan ayında da en az bir kez ziyaret ediyorum. Menüde; patlıcanlı kebap, kilis tava gibi yöresel lezzetlerin yanında, lahmacun, kebap gibi seçenekler de bulunmakta. Adana dürümü favorim. Etin lezzeti iyi, dürümü ince..Yemeğinizi beklerken sofrayı mezelerle donatıyorlar.
Fiyat listesi:
Lahmacun: 3,5 TL
Adana Dürüm: 8 TL

*Ramazan ayında ise; Çorba,Karışık kebap( adana kebap, kuzu şiş, tavuk şiş, kanat), Salata, Çiğ Köfte, İçecek dahil 30 TL. Menü içeriği oldukça zengin. Tavsiye ederim.

Adres:
Merkez Mah. Fevzi Çakmak Cad. Aydınlar Sok. No:8 Güngören/ Köyiçi

Telefon numarası:
0212 461 21 74
0212 461 23 02
*Rezarvasyon yaptırmanızı tavsiye ederim.
Çalışma Saatleri:
Hafta içi/Hafta sonu 12:00 ile 23:30 arasında hizmet vermektedir.

Mekanda nakit ve kredi kartı geçerlidir.
 Uygun iftar mekanlarının devamı gelecek. Takipte Kalın!


istanbul iftar, iftar mekanlari, ucuz iftar mekanlari, gungoren iftar mekanlari, gungoren koyici iftar mekanlari, kilislihaciogullari iftar menu, kilislihaciogullari kebap iftar, gungoren ramazan, ramazan istanbul, 

4 yorum :

  1. Ooo göz aldanır mide asla güzel slogan :)

    YanıtlaSil
  2. bu bahaneyle güngörene mi gitsem kii :)

    YanıtlaSil
  3. Harika Bir Menü Ve Uygun Fiyat

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...