17 Aralık 2015 Perşembe

Hilton ParkSA İstanbul Hotel /Cloud7 Restaurant&Bar Terrace/Maçka

Hilton ParkSA İstanbul Hotel, Maçkada İTÜ Maçka kampüsünün yakınında, Nişantaşı'na yürüme mesafesinde bulunuyor. Hilton ParkSa'nın terasında bulunan  Cloud7  Terrace Restaurant'ta bütün boğaz ayaklarınızın altında.. Türk ve mutfağından seçkin lezzetler sunuluyor. Cloud7 Terrace Restaurant'ta denediğim lezzetler şöyle:
Balsamik ve çeşitli baharatlar eşliğinde sunulan Keçi Peynirli Pancar Ravioli ile başlangıç yaptım. Pancar ve keçi peyniriyle uyumu  iyiydi.Patlıcan havyarıyla sunulan Izgara Ahtapot yumuşacıktı. 


Kuzu incik ise, 12 saat boyunca 80 derecelik fırında pişiriliyor. Buğday pilavı, fırınlanmış kök sebzeler, kekikli Demi-Glace sos, nar çektirmesi eşliğinde sunuluyor. Eti'nin yumuşaklığı iyiydi. Kuzu incik'in yanında sunulan sos el yapımı. Demi-Glace sos ete  yakışmış.


Limon sorbe ile sunulan orman meyveli Panna Cota, oldukça hafif bir tatlı. Sütlü tatlı sevenler için öneririm. Fiyatlar:
Keçi Peynirli Pancar Ravioli: 28 TL
Izgara Ahtapot: 35 TL
Kuzu incik: 52 TL
Panna Cota: 18 TL

Adres:
Vişnezade mh. Bayıldım cad. No:12 Beşiktaş (Maçka'da İTÜ'nün biraz ilerisinde bulunuyor. )

Telefon:
0 212 310 12 00

Bu güzel davet için Hilton ParkSA İstanbul Cloud7 Restaurant Bar&Terrace'a, lezzetli yemekler için şefimize, bizi güzel bir şekilde ağırladıkları için Cloud 7 Restaurant çalışanlarına çok teşekkürler.1 yorum :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...