29 Kasım 2015 Pazar

DoubleTree by Hilton/360 East Moda/Kadıköy/Tarçın Event's 5.Yıl Kutlaması

360 İstanbul East Moda, Kadıköy sahil şeridinde bulunan  DoubleTree by Hilton Hotel'in terasında bulunuyor. 360 derece panoromik boğaz manzarasına sahip ferah bir mekanda brunchın tadını çıkarabilirsiniz.


21 Kasım Cumartesi günü  güzel bir brunch ile Tarçın Event's in 5. yılını kutladık. Her etkinlikte olduğu gibi Fatma bu organizasyonda da  bütün ayrıntıları düşünmüş. 


 Brunchta çeşidi bol, lezzetler iyi. Brunch, Serpme Kahvaltılık, Ara Sıcaklar( Izgara Hellim, Su Böreği, Sigara Böreği, Sucuk, Sosis, Menemen ), Yumurta çeşitleri( Peynirli-Sosisli-Mantarlı Yumurta) olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Sınırsız çay ve kahve seçeneğiyle fiyatı 55 TL. Hafta içi ve hafta sonu 10:00 ile 13:00 saatleri arasında tercih edebilirsiniz.

 Adres:
Caferağa mah. Albay Faik Sözdener cad. / Kadıköy ( Kadıköy iskelesine yürüme mesafesinde  )

Telefon:
0216 542 43 50
0216 542 43 51


Davet için Fatma Samsa Yılmaz'a, bizi güzel bir şekilde ağırladıkları için 360 East Moda çalışanlarına ve bizi düşünen sponsorlarımız Mustela, Bebak, Mamipower, Bioderma, İxora, Dizayn İst, Scotch Brite, 3M, Postit, Beliz Kozmetik, Topiccrem, Molfix, Gül Tasarım, Activa, Sac Bakım, Kliksa, Cosmed, Cook, Amway, Electrolux, Shoe City, Comfort, Le Soeil' e hediyeleri için çok teşekkürler..Sponsorlar ve etkinlikle ilgili detaylar bir sonraki postta..Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...