8 Kasım 2013 Cuma

Karya Gourmet Zeytinyağları

Kaliteli bir zeytinyağı üretimi , toprak ve iklime uygun fidenin seçilmesiyle başlar. 7. yıldan itibaren verimli hale gelir. Zeytiyağı bakımı çok önemlidir. Karya Gourmet de üretim sürecinde hassas davranan bir firma. Ürünleri oganik.Ürünler sökeden geliyor.Toprağa ve ağaca zararlı ilaçlamalar yapılmıyor. Yağların ÇED raporu  bulunuyor. Karya Gourmet, denemem için  naturel sızma zeytinyağ göndermiş. Ürünlerini deneyip en kısa sürede yorumlarımı paylaşacağım.Karya Gourmet ve ürünleriyle ilgili daha fazla detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

9 yorum :

 1. Zeytin ağacı dikimi ile ilgili inanılmaz yasağın geldiği şu günlerde, çok güzel ve özel bir paylaşım olmuş ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 2. bayılırım organik şeylere :))

  YanıtlaSil
 3. Zeytinyağını çok tüketen biri olarak,orgünik olanı her zaman tercihimdir.Paylaşım için teşekkürler Büşra'cım..

  YanıtlaSil
 4. Biz de organik şeylere bayılıyoruz. O yüzden kendimizin tüketmediği/kullanmadığı şeyleri satmayız gib bir ilkemiz var :))

  YanıtlaSil
 5. Büşra'cım paylaşımın için teşekkürler.Selam ve sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. zeytin yağı çok önemli,sağlıklı, iyi bir yerden temin etmeli:)

  YanıtlaSil
 7. Büşra çok teşekkürler ziyaretin için görüşmek üzere :)

  YanıtlaSil
 8. Şimdi saf sızma zeytinyağını tabağa koyacaksın üzerine de sadece taze kekikleri ilave edip sıcak ekmekle bana bana yiyeceksin ben bunu epeydir yapmıyorum aklıma getirttin canım paylaşımın için sağolasın.Karya Gourmet bu markayı da deneyim canımm.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...